Wiedza Wsparcie z EFS-u - oto droga do sukcesu

EFS – czyli pozytywna energia w Zespole Szkół w Pińczycach.

Zespół Szkół w Pińczycach realizuje projekt w ramach PO KL (Priorytet IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.1 Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty, Poddziałanie 9.1.2) pod hasłem „Wiedza, wsparcie z EFS-u – oto droga do sukcesu”.

Zakłada on realizację dodatkowych zajęć z języka angielskiego, niemieckiego, historii Unii Europejskiej, plastycznych, teatralnych oraz doradztwa zawodowego.

Uczniowie będą również mogli uczestniczyć w ramach projektu w obozach językowych, wyjazdach edukacyjnych oraz zajęciach terenowych. Szkoła wzbogaci się także o pomoce dydaktyczne, sprzęt ICT, słowniki itp.

Projekt opiewa na kwotę 487 805,00 zł, którym zarządza dyrektor szkoły Joanna Sularz.