Szanowni Państwo!

Rada Rodziców to organ szkolny, którego zadaniem jest reprezentowanie rodziców wszystkich uczniów szkoły. Poprzez zgromadzone fundusze, pochodzące z Państwa dobrowolnych i nieobowiązkowych wpłat, wspieramy rozwój naszych dzieci, ich pasji, staramy się poprawić ich bezpieczeństwo, a także uatrakcyjnić pobyt w szkole.

Zebrane środki finansowe przeznaczane są na potrzeby uczniów, dlatego też chcielibyśmy serdecznie zachęcić Państwa do wpłat. Państwa zaangażowanie i wsparcie finansowe jest niezwykle ważne. Prosimy o kierowanie do nas wszelkich uwag, propozycji i inicjatyw, w które jako Rada Rodziców możemy się zaangażować, które możemy wesprzeć.

Decyzją Rady Rodziców z dnia 9.09.2019 r. została ustalona nowa wysokość dobrowolnej składki, która wynosi 60zł na rok szkolny. W sytuacji gdy do szkoły uczęszcza więcej niż jedno dziecko, rodzice mogą dokonać tylko jednej wpłaty w wysokości 70 zł. Jeżeli składka stanowi zbyt duże obciążenie finansowe, można wpłacić dowolną sumę. Liczy się każda kwota.Dzięki Państwu wsparciu jesteśmy w stanie zrobić więcej.

Wszystkim rodzicom którzy wspierają finansowo radę opłacając składki serdecznie dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę.

Jeżeli ktoś z państwa chciałby wesprzeć nasze dzieci większą kwotą lub przekazać darowiznę, np. z firmy w której pracuje to również można dokonać wpłaty na konto Rady Rodziców podane poniżej.

Wpłat można dokonywać do końca roku szkolnego, u wychowawcy lub na konto Rady Rodziców:

69 8279 0000 0127 0417 2001 0001

(Koniecznie w tytule proszę zamieścić imię, nazwisko i klasę ucznia).

Bez Waszego zaangażowania i Waszej pomocy finansowej nie zdziałamy wiele!

Z wyrazami szacunku Robert Kołodziej                                      - przewodniczący Rady Rodziców