Ankieta zdalne nauczanie

Szkoła Podstawowa w Pińczycach nadal realizuje nawet w tym trudnym czasie pandemii międzynarodowy projekt, w ramach programu Erasmus+ „Bezpieczny Internet, prawdziwa Wolność”. Obecna sytuacja jest bardzo trudna dla każdego dla rodziców, nauczycieli i uczniów, ale mimo wszystko koordynatorzy projektu są w stałym kontakcje na WhatsApp, Facebooku, Skype, Dropbox i omawiają bieżące zadania i czynności do wykonania jak również wspierają się w trudnych chwilach. Z całą pewnością praca projektowa jest w pełni realizowana, a w wyniku zaistniałej sytuacji pandemicznej modyfikowana dla potrzeb projektu, w trosce o zdrowie, życie i bezpieczeństwo pracy i nauki, zgodnie z celami projektu Secure Internet, Real Freedom, wszystko w konsultacji z Narodową Agencją na Węgrzech, pod którą podlegamy.

Stąd wynika nasza ogromna prośba do Was uczniowie i drodzy rodzice za zadanie mamy przeankietować 20 nauczycieli, 50 uczniów, 50 rodziców jak wygląda nauka zdalna w czasie pandemii i czy jest bezpieczna. Ankiety są do wypełnienia online, podobnie jak za pierwszym razem.  W plikach do pobrania znajdują się tłumaczenia ankiet dla uczniów i rodziców w j. polskim.

Poniżej linki do wypełnienia ankiet. Pierwszy link jest do ankiety dla rodziców, a drugi dla uczniów.

Survey for parents:  https://forms.gle/PjhmtbhYMSVzXBmq5

Po wysłaniu wypełnionych ankiet koordynator projektu dokona zbiorczego podsumowania i odeśle do wszystkich partnerów, my z kolei dokonamy analizy i podsumowania wyników naszej szkoły w porównaniu z krajami partnerskimi.